You have no items in your shopping cart.
Close
Filters
Search

Filter by:

Clear All
Min: 0,00 zł Max: 157,00 zł
zł0 zł157

Postnatal

Przynosi ulgę, koi ból, pomaga rozluźnić mięśnie, ułatwia życie młodej mamie - poduszka poporodowa to jeden z produktów, który musi się znaleźć w domu przed pojawieniem się maluszka. Ergonomiczna poduszka już na kilka dni przed porodem pomaga przybrać odpowiednią pozycję w czasie snu, odciąża mięśnie, a po rozwiązaniu jest nieocenioną pomocą podczas siadania. Również na późniejszym etapie poduszka poporodowa ma wiele zalet - można na niej ułożyć niemowlę i wygodnie nakarmić albo po prostu stworzyć dla niego przytulne gniazdko.

Sprawdź szeroki asortyment poduszek poporodowych w ofercie naszego sklepu i przekonaj się, że to produkt, który realnie ułatwia życie w niełatwym okresie połogu.

Poduszka poporodowa - rodzaje

Na rynku istnieje kilka wariantów poduszek do stosowania po porodzie. Wszystkie mają podobne cechy, lecz należy wskazać również na różnice, by każda z młodych mam, mogła zdecydować się na najlepszy dla niej produkt:

  • Oponka (zwana kołem poporodowym) - to poduszka z dziurką, która umożliwia siedzenie po porodzie. W trakcie naturalnego porodu mogą powstać rany w okolicy krocza, a wówczas siedzenie stanowi udrękę. Wybawieniem jest umieszczenie ciała na poduszce, która chroni obolałe miejsce i pomaga w gojeniu. Gojąca się okolica nie ma kontaktu z podłożem, a ciężar ciała rozkłada się na brzegach poduszki.
  • Poduszka w kształcie litery C - to długa na 300 cm elastyczna poduszka, która dopasowuje się do kształtu ciała kobiety, służąc jako wałek pod nogi, oparcie dla zmęczonych pleców i odciążenie dla kręgosłupa. Po porodzie sprawdza się jako poduszka rehabilitacyjna i pomaga przy karmieniu. W późniejszym okresie może służyć jako kojec do zabawy czy ochrona na łóżeczku przed wypadnięciem dziecka.
  • Poduszka pozycjonująca Relax - to ulga dla młodej mamy i pomoc po porodzie. Aż 190 cm poduszki wypełnionej mikrogranulatem perełkowym, dopasowuje się do ciała, odciążając obolałe miejsca. To poduszka, która również świetnie sprawdzi się przy karmieniu.
  • Poduszka typu Moon - ustabilizuje pozycję boczną oraz odciąży kręgosłup podczas ciąży. Nadaje się do wykorzystania podczas karmienia, można z niej również utworzyć gniazdko dla śpiącego malucha.

Poduszka po porodzie BabyMatex

Nasze poduszki poporodowe to wyroby najwyższej jakości, które spełniają rygorystyczne normy bezpieczeństwa i uzyskały pozytywną opinię ekspertów, w tym Instytutu Matki i Dziecka. To produkty antyalergiczne mające status wyrobu medycznego, zatem nie są tylko estetycznym gadżetem w wyprawce, ale przynoszą realną pomoc dla zdrowia. Oferujemy produkty w szerokiej gamie kolorystycznej, by dać możliwość jak najlepszego skomponowania z wystrojem mieszkania. Nasze poduszki cieszą się popularnością wśród mam i wyróżniają się doskonałym stosunkiem ceny do jakości.

Zobacz szeroką ofertę BabyMatex i przekonaj się, że idealna poduszka poporodowa już czeka na Ciebie.

View as Grid List
Sort by
Display per page