Wyszukaj
Personal menu
Zapraszamy do naszego sklepu!
Masz żadnych produktów w koszyku.

Do łóżeczka

Zobacz jako Tabela Lista
Sortuj po
Wyświetl na stronie

Poduszka dla niemowląt AERO Klin 60x36

Poduszka dla niemowląt AERO KLIN z dzianiną 3D Mesh rozmiar 60x36 cm
95,86 zł

Poduszka dla niemowląt AEROSLIM, 40x26

Poduszka AEROSLIM dla niemowląt, z antyalergicznym wypełnieniem termoplastycznym i 3D, poszewka z dzianiny żakardowej + bezpieczny zamek błyskawiczny
76,66 zł

Poduszka dla niemowląt KLIN Air 60x36

Poduszka dla niemowląt KLIN Air roz. 60x36 cm
82,98 zł

Poduszka dla niemowląt Klin Original, 60x36

Poduszka frotte dla niemowląt KLIN roz. 60x36 cm
59,72 zł

Poduszka dla niemowląt Klin Original, 60x36

Poduszka frotte dla niemowląt KLIN roz. 60x36 cm
59,72 zł

Poduszka dla niemowląt Klin Original, 60x36

Poduszka frotte dla niemowląt KLIN roz. 60x36 cm
59,72 zł

Poduszka dla niemowląt MEMO, 50x26

Poduszka MEMO dla niemowląt, z antyalergicznym wypełnieniem termoplastycznym poszewka z dzianiny żakardowej, na bezpieczny zamek błyskawiczny
73,94 zł

Poduszka dla niemowląt SMART Klin, 60x36

Poduszka dla niemowląt SMART wykonana z pianki termoplastycznej, z wentylacyjnym systemem otworów i kanalików, roz. 60x36 cm
104,03 zł

Poduszka niemowlęca KLIN AIR AŻUR roz. 60x36

93,65 zł

Poduszka niemowlęca SHAPE

Poduszka niemowlęca SHAPE
139,98 zł

Poduszki do Łóżeczka Dziecięcego - Zapewnij Komfort i Bezpieczeństwo Twojemu Maluszkowi

Oferujemy szeroki wybór poduszek dostosowanych do różnych potrzeb Twojego dziecka, niezależnie od wieku. Nasze poduszki nie tylko zapewniają wygodę podczas snu, ale także wspierają jego prawidłowy rozwój.

Poduszki Klasyczne: Nasze poduszki klasyczne to gwarancja komfortu i wsparcia dla delikatnej szyi i głowy dziecka. Zaprojektowane tak, aby redukować nacisk punktowy, wspierają prawidłowy rozwój układu kostnego.

Poduszki Klinowe: Innowacyjne poduszki klinowe nie tylko zapewniają wygodę snu, ale także bezpieczną pozycję po karmieniu. Ich ergonomiczna konstrukcja zmniejsza ryzyko ulewania, co sprawia, że są niezastąpione w codziennej opiece nad dzieckiem.

Poduszki Wentylowane: Specjalnie zaprojektowane poduszki wentylowane wykonane z 3D mesh to idealne rozwiązanie na letnie noce. Zapewniają one odpowiednią cyrkulację powietrza, zapobiegając przegrzewaniu się dziecka i zapewniając mu spokojny sen.

Poduszki Antyuduszeniowe: Dla rodziców, którzy martwią się o bezpieczeństwo swojego maluszka, proponujemy poduszki antyuduszeniowe. Ich specjalna konstrukcja minimalizuje ryzyko, zwłaszcza gdy maluszek śpi na brzuchu.

Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikat Oeko-Tex Standard 100 klasy 1, co świadczy o ich bezpieczeństwie dla najmłodszych użytkowników. Dodatkowo, nasze poduszki ortopedyczne mają status wyrobu medycznego, potwierdzając ich wysoką jakość i skuteczność.

Wybierając nasze poduszki, masz pewność, że Twoje dziecko śpi w bezpiecznym i komfortowym środowisku. Oferujemy różnorodność materiałów, od bawełnianych pokrowców po antyalergiczne i 3D mesh, aby sprostać różnym preferencjom i potrzebom.

Wymagane

Pliki Wymagane do prawidłowego działania sklepu.

Preferencje

Pliki przechowujące informacje na temat użytkownika w celu personalizacji zawartości.

Statystyki

Pliki wykorzystywane do celów statystycznych.

Marketingowe

Pliki wykorzystywane do celów marketingowych.