0 items

O firmie

 

Jesteśmy jednym z przodujących producentów artykułów pościelowych w Polsce i krajach środkowej Europy. Od 1992 roku, nieustannie się rozwijając i rozszerzając naszą kolekcje tekstylną, zapewniamy klientom ogromny wachlarz produktów. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo szeroką gamę pościeli, prześcieradeł, narzut, koców i innych artykułów tekstylnych, które ocieplą wnętrze zgodnie ze światowymi trendami.

Pod czujnym okiem zespołu graficznego, powstaje wzornictwo dopasowane do oczekiwań nawet najbardziej wymagającego Klienta. Od wzorów klasycznych po ekstrawagancję barw i motywów, staramy się uzyskać uznanie w oczach naszych Klientów.

Materiały z których wykonywane są nasze produkty, pochodzą od zaufanych i certyfikowanych europejskich dostawców. Jakość materiałów z których wykonane są nasze produkty potwierdzają niezależne międzynarodowe Instytucje Opiniujące, które przyznały nam liczne certyfikaty oraz tytuł „Rzetelna Firma®".

Siłą napędową naszej firmy jest nowoczesny park maszynowy oraz wyszkolona i bardzo zaangażowana załoga. Nasze produkty cechuje doskonała jakość oraz walory użytkowe idące w parze z przystępną ceną.

 

 

Ciągła troska o dostosowanie oferty do wysokich wymagań, jak również kompleksowa obsługa sprawiają że jesteśmy cenieni zarówno w kraju jak i za granicą, a nasze produkty zyskały uznanie w takich krajach jak: Niemcy, Włochy, Francja, Wielka Brytania, Irlandia, Litwa, Łotwa, Estonia, Finlandia, Szwecja Bułgaria, Rumunia, Czechy, Słowacja, Słowenia czy Ukraina.

Dzięki własnemu zapleczu transportowemu oraz podpisanym umowom z wiodącymi firmami spedycyjnymi w kraju i Europie, klienci mogą liczyć na szybką i sprawną realizację zamówień.    

 

      

Marka MATEX KUNERT®- to gwarancja jakości i profesjonalnej współpracy.

O nas

Jesteśmy jednym z przodujących producentów artykułów pościelowych. Stale kontrolujemy jakość naszych produktów, dzięki czemu gwarantujemy, że spełnią one oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Oferujemy doskonałej jakości pościele, prześcieradła, a także podkłady higieniczne i poszewki. Proponujemy też efektowne i doskonale wykonane koce, narzuty oraz poduszki. Nasza oferta wzbogaciła się o artykuły dla branży hotelarskiej.

Nasze marki

babymatex logo

Matex logo male

Certyfikaty

rzetelna firma

wiarygodna firma baner

Kontakt

  • MATEX
  • ul. 3-go Maja 40, 48-250 Głogówek
  • tel: + 48 77 437 27 27
  • fax: + 48 77 437 32 19
  • tel. kom. + 48 602 624 753
wróć do góry